akredytacje akredytacje projekty ue małopolska bip

Szanowni Państwo,
Drodzy Pacjenci,

Wasza opinia jest dla nas niezwykle cennym źródłem informacji, dlatego zachęcamy wszystkich Pacjentów do odpowiedzi na pytania, które dostosowaliśmy do zróżnicowanych świadczeń medycznych, dostępnych w Szpitalu Rydygiera. Wypełnienie ankiety zajmuje zaledwie kilka minut i zapewniamy, że każda  obserwacja, którą zechcecie się z nami podzielić, będzie dla zespołu szpitala motywacją do działania. Czekamy na Wasze opinie dotyczące jakości opieki medycznej, standardów leczenia i wzajemnych relacji, które w Szpitalu Rydygiera wszyscy budujemy. Znając oczekiwania Pacjentów, możemy zawsze lepiej modyfikować standardowe usługi; wsłuchując się w krytykę, możemy szybko wprowadzać działania naprawcze. Obiecujemy, że każda Wasza ocena będzie dla nas inspirującą motywacją i jeszcze większym wyzwaniem! Wszystkie ankiety są anonimowe, co gwarantuje zachowanie pełnej przejrzystości dla przesyłanych opinii. Poniżej prezentujemy listę dostępnych ankiet – prosimy o wybranie właściwej i wypełnienie formularza w dogodnym dla Państwa czasie. Za wszystkie uwagi, sugestie i oceny dziękujemy!

Zarząd i Zespół Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Krakowie